Банкетні зали ресторану «Лілея»

 Плануєте масштабний корпоративний банкет? Має бути довгоочікуваний ювілей або торжество з нагоди дня народження близької людини? Замовте банкетний зал в самому розкішному ресторані Полтави «Лілея», розташованому на схилі Іванової гори. Ви зможете поєднати гастрономічне задоволення з відпочинком в мальовничому центрі старовинного українського міста. Всі ресторани мають банкетні зали в Полтаві, але наш - найкращий.

 У вашому розпорядженні - великий банкетний зал в Полтаві на 120 гостей

 

 

 


Мерлин

Пив-бар

Восточный зал

У нас можна влаштувати навіть міні-банкет в Полтаві

Якщо вам належить невелика вечірка в тісному колі друзів або родичів, замовте VIP-зал ресторану «Лілея». Він розрахований на 30 гостей. У маленькій компанії в невеликому, але розкішно декорованому і комфортному залі в пастельних тонах ви проведете незабутній банкет в Полтаві і спробуєте вишукані страви.

Лілея - це відмінний ресторан для весілля

Весілля в нашому ресторані - це вишукане і незабутнє дію. А величезний зал для весілля в Полтаві ідеально підійде для такого свята. Відмінна кухня і дружня атмосфера тільки супроводжують хорошому проведення часу.
Гарантуємо душевну обстановку, якісні алкогольні напої і коктейлі, смачні закуски. Ресторан «Лілея» вражає і завжди дарує масу позитиву!

Замовляйте наш банкетний зал для весілля або інших заходів!

Любителі караоке замовляють для корпоративу караоке-хол «Мерлін» з кращого в Полтаві караоке-системою. У ньому можуть одночасно розміститися 70 гостей. Урбаністичний, але в той же час чуттєвий інтер'єр виконаний в червоно-чорних тонах і витриманий в стилі Мерилін Монро. Насолоджуйтеся святом хоч до ранку - працюємо до останнього клієнта.