Торти на замовлення в Полтаві


 Розрізання весільного тортаКожен банкет, ювілей, весілля традиційно закінчуються презентацією солодкого страви. Кульмінація свята запам'ятовується найбільше і дозволяє провести яскраву фотосесію і відеозйомку на тлі торта. Цими дорогоцінними кадрами ви потім будете ділитися з друзями в соціальних мережах. А з часом вони будуть зачіпати найтонших струн вашої душі.

 Вибір тортів величезний, але тільки елітний заклад громадського харчування може дозволити собі мати власну кондитерську майстерню. Культовий ресторан «Лілея» славиться солодощами, які готують кондитери з багаторічним стажем і творчим підходом до кожного замовлення. Вони відмінно знають і класику, і останні віяння європейської кондитерської моди. У нас можна вибрати будь-які торти на замовлення в Полтаві, в тому числі іменинні торти для дитячого свята.

 Весільний торт від кондитерів ресторану «Лілея»: наші переваги

  1. Кондитерський виріб традиційно виконуємо в стилі майбутнього весільного торжества. Воно буде точно відповідати всім висловленим вами побажанням.
  2. Торт може бути багатоярусним на підставці або виконаним у вигляді скульптури. Торт на підставці дуже легко транспортувати, можна не переживати за збереження його зовнішнього вигляду.
  3. Композиція буде виглядати як довершений витвір мистецтва. Для оформлення використовуємо квіти - живі чи з цукрової мастики, їстівні намистини і стрічки, їстівні обручки і фігурки, наприклад нареченого і нареченої в мультяшних образах.
  4. Використовуємо тільки свіжі натуральні продукти і робимо коржі різних видів (на вибір): бісквітні, медові, горіхові, шоколадні. Можемо зробити торт з контрастних за кольором коржів і прошарків.
  5. Начинку підбираємо в залежності від пори року. Крем може бути будь-яким: сметанним, масляним, вершковим, у вигляді джему, фруктового або ягідного суфле. Головне, щоб він подобався молодим і їх гостям.

Щоб отримати кондитерський виріб до вашого торжества, замовте торт заздалегідь - кондитери «Лілеї» завантажені на кілька тижнів вперед. При оформленні заявки враховуйте, що на одного гостя має припадати приблизно 150 г готового кондитерського виробу.

Торти на замовлення і весільні торти за доступними цінами

У нас замовляють торти з доставкою багато молодят Полтави, навіть якщо вони справляють весілля в іншому закладі. Привертають високу якість, розкішне оформлення і розумна цінова політика. Замовлення торта в «Лілее» на весілля - хороша традиція і добрий знак!

Ми також будемо раді запропонувати для Вашого свята один з найкращих банкетних залів Полтави.